Pamietaj! Używanie broni może być niebezpieczne dla zdrowia i życia!

Przykład : Latarka diodowa  

Jesteśmy partnerami Broń.pl i Militaria.pl

Czy wiesz, że : Zastosowanie na przeciwniku paralizatora ręcznego, przez okres dłuższy niż 1 sekunda, powoduje przewrócenie go na ziemię. Nawet w przypadku, gdy paralizator zostanie użyty przez krótszy okres czasu, siła ataku napadającego będzie drastycznie zmniejszona. Dzięki temu będziesz w stanie uciec lub sprowadzić pomoc.

Oglądasz TŁUMIK DO KARABINKÓW PCP RANGER AT44 w kategorii Tłumiki i kompensatory

Co to jest celownik laserowy? - Celowniki laserowe emitują światło spolaryzowane (nierozproszone), dokładnie w miejsce, w które mierzymy z naszej broni. Dzięki temu możemy dokładnie przewidzieć punkt, w który zostanie oddany strzał. Celowniki laserowe muszą być sprzedawane są razem z montażami, a do działania potrzebują baterii. Celowniki tego typu często mają 2 zamienne systemy świecenia: z przyciskiem stałym lub czasowym, włączanym za pomocą przewodu na rękojeści.

TŁUMIK DO KARABINKÓW PCP RANGER AT44


Cena: 135.00 PLN

Zobacz szczegóły

Tłumik do wiatrówek PCP. Skutecznie wycisza odgłos wystrzału. Przystosowany do modeli z gwintem montażowym 1/2" UNF. Pasuje do modeli RANGER AT-44, Daystate i innych.

Opinie o produkcie TŁUMIK DO KARABINKÓW PCP RANGER AT44

Brak opini.
Imię:Dodana przez Ciebie opinia zostanie zweryfikowana przez moderatora i pojawi się na stronie jeszcze dzisiaj. Nie ma potrzeby wysyłania opinii kilka razy. Dziękujemy.

Opinia:


Zobacz inne akcesoria w kategorii Tłumiki i kompensatory

TŁUMIK DO KARABINKÓW PCP RANGER AT44 KOMPENSATOR DO RANGER AT44 Tłumik Daystate REFLEX do MK4/Merlyn 4,5mm Kompensator do BERETTA 92 FS Tłumik Daystate REFLEX do MK4/Merlyn 5,5mm Tłumik Daystate REFLEX do AirWolf/AirRanger 5,5mm Tłumik do karabinka Umarex AirMagnum

Zobacz co oferują inni producenci:

  • Logo BLASTER
  • Logo SYSTEMA
  • Logo MOTOROLA
  • Logo STARFORCE
  • Logo MAGIC THERM

Kliknij na logo, aby otrzymać listę produktów oferowanych przez tego producenta

Zobacz gdzie w Twojej okolicy jest do wynajęcia sala sportowa

Karabin ASG, 92B elektryczny Karabin ASG, 92B elektryczny firmy UMAREX
Cena: 189.00 PLN Zobacz szczegóły