Pamietaj! Używanie broni może być niebezpieczne dla zdrowia i życia!

Przykład : Latarka diodowa  

Jesteśmy partnerami Broń.pl i Militaria.pl

Czy wiesz, że : Karabiny należą do podstawowej grupy broni ręcznej. Wśród karabinów wyróżniamy karabiny wojskowe, sztucery myśliwskie, karabiny sportowe, itp. Obecnie broń taka strzela nowoczesnymi nabojami scalonymi, choć karabiny ładowane odprzodowo są też bardzo popularne.

Oglądasz TŁUMIK DO KARABINKÓW PCP RANGER AT44 w kategorii Tłumiki i kompensatory

Co to jest celownik laserowy? - Celowniki laserowe emitują światło spolaryzowane (nierozproszone), dokładnie w miejsce, w które mierzymy z naszej broni. Dzięki temu możemy dokładnie przewidzieć punkt, w który zostanie oddany strzał. Celowniki laserowe muszą być sprzedawane są razem z montażami, a do działania potrzebują baterii. Celowniki tego typu często mają 2 zamienne systemy świecenia: z przyciskiem stałym lub czasowym, włączanym za pomocą przewodu na rękojeści.

TŁUMIK DO KARABINKÓW PCP RANGER AT44


Cena: 135.00 PLN

Zobacz szczegóły

Tłumik do wiatrówek PCP. Skutecznie wycisza odgłos wystrzału. Przystosowany do modeli z gwintem montażowym 1/2" UNF. Pasuje do modeli RANGER AT-44, Daystate i innych.

Opinie o produkcie TŁUMIK DO KARABINKÓW PCP RANGER AT44

Brak opini.
Imię:Dodana przez Ciebie opinia zostanie zweryfikowana przez moderatora i pojawi się na stronie jeszcze dzisiaj. Nie ma potrzeby wysyłania opinii kilka razy. Dziękujemy.

Opinia:


Zobacz inne akcesoria w kategorii Tłumiki i kompensatory

TŁUMIK DO KARABINKÓW PCP RANGER AT44 KOMPENSATOR DO RANGER AT44 Tłumik Daystate REFLEX do MK4/Merlyn 4,5mm Kompensator do BERETTA 92 FS Tłumik Daystate REFLEX do MK4/Merlyn 5,5mm Tłumik Daystate REFLEX do AirWolf/AirRanger 5,5mm Tłumik do karabinka Umarex AirMagnum

Zobacz co oferują inni producenci:

  • Logo BLASTER
  • Logo SYSTEMA
  • Logo MOTOROLA
  • Logo STARFORCE
  • Logo MAGIC THERM

Kliknij na logo, aby otrzymać listę produktów oferowanych przez tego producenta

Zobacz gdzie w Twojej okolicy jest do wynajęcia sala sportowa

Karabin ASG, 92B elektryczny Karabin ASG, 92B elektryczny firmy UMAREX
Cena: 189.00 PLN Zobacz szczegóły